SRBIN UZALUD POGODIO Đuričić mogao da bude heroj protiv šampiona, ali... (VIDEO)

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na gostujućem terenu Sampdoriju sa 2:1, u utakmici šestog kola Serije A.

Milan je poveo golom Žuniora Mesijasa u šestom minutu. Njegov saigrač Šarl De Ketelare zatresao je mrežu u 21. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije gol poništen zbog ofsajda.

Sampdorija je izjednačila u 57. minutu golom srpskog fudbalera Filipa Đuričića, a pobedu Milanu doneo je Olivije Žiru u 67. minutu iz jedanaesterca.

Milanska ekipa utakmicu je završila sa desetoricom, pošto je Rafael Leao u 47. minutu dobio drugi žuti karton.

Milan sada ima četiri pobede i drugi je na tabeli sa 14 bodova, koliko ima i prvoplasirani Napoli.

Sampdorija je pretrpela četrvrti poraz, još nema pobedu u prvenstvu i zauzima 18. mesto sa dva boda.