"Poker" Voždovca", minimalac Kolubare u Ivanjici
FK Voždovac

Radnik je poveo u 34. minutu golom Miloša Spasića, a izjednačenje domaćem timu doneo je Borisav Burmaz u 42. Voždovac je do trijumfa stigao u drugom poluvremenu golovima Stefana Hajdina u 65, Veljka Trifunovića u 73. i Arihira Sentokua u 95. minutu. Voždovac je treći na tabeli sa 17 bodova, dok je Radnik poslednji sa samo tri boda.

Kolubara je u Ivanjici pobedila Javor 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Miloš Filipović u 24. minutu. Kolubara je peta na tabeli sa 15 bodova, dok je Javod deveti sa 11.

Kasnije danas biće odigrana još dva meča devetog kola SLS. TSC će na svom terenu od 18.30 sati dočekati kragujevački Radnički, dok će od 20 časova na stadionu u Humskoj biti odigran 168. "večiti derbi" između Partizana i Crvene zvezde.

Poslednji meč devetog kola SLS biće odigran sutra od 18 sati u Beogradu, a sastaće se Čukarički i lučanska Mladost.

Juče su odigrana tri meča devetog kola SLS, a postignuti su sledeći rezultati: Novi Pazar - Spartak 2:0, Napredak - Mladost (NS) 1:0 i Vojvodina - Radnički (N) 3:0.

Prvo mesto na tabeli dele Crvena zvezda i Novi Pazar sa po 18 bodova, ali "crveno-beli" imaju tri meča manje.