VEČE FAVORITA U ITALIJI Rim dočekao prvenac Dibale, Inter se vratio na pobednički kolosek

Fudbaleri Rome pobedili su večeras na svom terenu ekipu Monce sa 3:0, u utakmici četvrtog kola italijanske Serije A.

Golovima Paula Dibale u 18. i 32. minutu, Roma je posle prvog poluvremena imala prednost od 2:0, a konačan rezultat postavio je Rožer Ibanjes u 61. minutu.

Roma je prva na tabeli italijanskog šampionata sa deset bodova, odnosno ima bod više od Intera koji je večeras na domaćem terenu slavio protiv Kremonezea sa 3:1.

Hoakin Korea je u 12. minutu doveo Inter u vodjstvo, prednost Intera duplirao je Nikolo Barela u 38, da bi Lautaro Martinez u 76. minutu pogodio za 3:0. Jedini gol za Kremoneze postigao je David Okereke u 90. minutu.

Ranije ovog utorka Sasuolo i Milan su pobedili bodove u remiju (0:0).

Roma će u narednom kolu Serije A gostovati Udinezeu, dok će Monca koja je poslednja na tabeli, prvu pobedu i bodove pokušati da osvoji na svom terenu protiv Atalante.

Fudbalere Intere u narednoj rundi očekuje derbi protiv Milana, dok će pretposlednji Kremoneze dočekati Sasuolo.