SPEKTAKULARAN PREOKRET VERDERA U DORTMUNDU Za to je zaslužan Oliver Burg u petom minutu sudijske nadoknade

Domaćin je do 89. minuta vodio sa 2:0 pogocima Julijana Branta u 45. minutu i Rafaela gereira u 77. minutu, ali je onda usledio "blickrig" gostiju i to u režiji trojice fudbalera koji su na teren ušli u drugom poluvremenu.

Najpre je Li Bjukenen u 89. minutu smanjio vođstvo Borusije, a u 93. minutu Niklas Šmit izjednačio je na 2:2.

Dok su domaći navijači tugovali zbog prosuta dva boda, za potpuni preokret Verdera postarao se Oliver Burg u petom minutu sudijske nadoknade.

Tim iz Bremena tako je došao do prvog trijumfa u sezoni i sada ima pet bodova, dok su "milioneri" pretrpeli prvi poraz i ostali na šest bodova.

U ostalim mečevima Bundeslige odigranim danas postignuti su sledeći rezultati: Augzburg - Majnc 1:2 (1:1), Leverkuzen - Hofenhajm 0:3 (0:2), Štutgart - Frajburg 0:1 (0:1) i Volfsburg - Šalke 0:0.