OVO SE RETKO VIĐA Sudija semaforom udario igrača po nozi (VIDEO)
Printscreen

Fudbaleri Spartaka pobedili su Voždovac u subotu veče rezultatom 3:0, a meč će ostati upamćen i po nesvakidašnjem detalju koji se dogodio u 77. minutu!

Gostujući tim je tada vršio dvostruku izmenu i na teren je trebalo da uđu Stefan Purtić i Arihiro Sentoku. Prvi je izašao na teren, dok je Japanac imao mali peh koji je mogao da ga spreči da uopšte i izađe na teren.

Naime, četvrti sudija Stefan Jeknić nehotice je semaforom udario Sentokua u koleno, a sudeći po reakciji igrača Voždovca to nije bilo uopšte bezazleno. Međutim, uspeo je da se "oporavi" i kročio je na travu.

Pre te dvostruke izmene viđen je super gol Nikole Srećkovića u 75. minutu, da bi Marko Obradović u 79. postavio konačan rezultat. Prethodno je Andrej Todoroski u 33. bio strelac prvog gola.

KO O ČEMU, ŠPANCI O JOVIĆU Srpski fudbaler opet tema broj jedan u Madridu

Inače, tim iz Subotice posle četiri kola ima dve pobede i dva remija, a u narednom 5. kolu gostuju Čukaričkom.

Zatim ih očekuje duel sa Javorom, odlazak u Humsku i meč sa TSC-om u 8. kolu.

S druge strane, Voždovac čeka Radnički iz Kragujevca i onda ide na "Marakanu".