VOŠA POSLALA SVIMA PORUKU Ove godine će mnogo više da se pitaju, kakva golčina nekadašnjeg igrača Parme (VIDEO)
FK Vojvodina

Vojvodina je na idealan način počela novu sezonu. Nakon što su u prvom kolu Novosađani savladali Napredak (1:0), ovog vikenda su ponovo došli na "Karađorđu", samo kao gosti.

U malom novosadskom derbiju Vojvodina je savladala Mladost 4:0 (1:0) i tako poslala svima poruku da će ove godine mnogo više da se pitaju. Milan Rastavac može da bude zadovoljan jer su od četiri gola - trojica delo novajlija, dok je pobedu na kraju u 87. minutu osigurao Veljko Simić.

Vojvodina je povela preko Milosavljevića u 42, potom je Baraj pogodio iz slobodnog udarca u 47, da bi Nikolić u 59. minutu postigao treći gol za "lale".

Posebno lep bio je pogodak Iva Barajea, nekadašnjeg igrača Parme, koji je pozdravila publika na "Karađorđu".

Zanimljivo, na ovoj utakmici Vojvodina je nosila i novu garnituru dresova. U pitanju su sivo-crni sa zlatnim detaljima na leđima koji su novost, dok "domaći" dres neće biti promenjen.