NESLAVAN KRAJ "Orlići" remizirali sa Farskim ostrvima
FSS

Srbija neće ići na kontinentalnu smotru, tamo će biti Francuska, dok će Ukrajina ići u baraž, ali su "orlići" uspeli da osvoje treće mesto u grupi H i obezbede mesto u drugom šeširu u narednim kvalifikacijama.

Farani su vodili od 55. minuta kada je Jorgin Nilsen zatresao mrežu Miloša Gordića.

Napad Srbije je u ovom meču predvodio Ivan Ilić, pre samo dva dana član startne postave "A" reprezentacije protiv Slovenije, ali je izjednačenje doneo rezervista Stefan Mitrović.

Napadač Radničkog iz Niša je u 77. minutu pogodio za 1:1 i tako obezbedio remi dovoljan da se ostvari primarni cilj, iako je bilo očekivano da se upiše nova pobeda.

Srbija posle 10 odigranih utakmica ima samo 12 osvojenih bodova sa tri pobede, tri remija i četiri poraza uz gol-razliku 10:11.