NAVIJAČI, GDE STE? Mitrović: Kako god da igramo tribine su prazne

Napadač Srbije Aleksandar Mitrović sumirao je utiske nakon poraza "orlova" od Norveške (0:1) na otvaranju učešća u Ligi nacija.

Na stadionu je bio mali broj pristalica srpske reprezentacije na šta se osvrnuo najbolji strelac u istoriji naše reprezentacije.

- Kako god da igramo, tribine nikad nisu pune. Mislim da je bolje da ima ovoliko navijača i da nas bodre nego da bude pun stadion i da zvižde - rekao je Mitrović.

PORAZ SRBIJE NA STARTU LIGE NACIJA "Orlovi" zaslužili više, Haland odneo bodove za Norvešku (VIDEO)

Govorio je i o samom meču, odnosno da li je poraz teško pao.

Jeste. Prvi poraz kod kuće. Nije lepa utakmica za oči, naporna, na kraju sezone. Mislim da smo stvorili više šansi i nismo dali gol. Oni su dali iz jedine i to je to - dodao je napadač Fulama.

Srbija je bila bolji protivnik u nastavku, ali to nije bilo dovoljno.

- Krenuli smo u napad. Da smo dali gol i oni bi se više otvorili. Ovako su se lepo zatvorili i uzeli tri boda. Tek je početak, idemo dalje - zaključio je Mitrović.

DVE VELIKE ŠANSE ZA SRBIJU Jović i Mitrović propustili kolosalne prilike (VIDEO)

Novinarima se nakon utakmice obratio i kapiten reprezentacije Dušan Tadić.

- Prvo poluvreme nismo igrali kako treba. Bilo je dobrih momenata, ali više loših. Drugo poluvreme smo dominirali, ali nismo postigli pogodak. Trebalo je da bude makar 1:1 - rekao je Tadić.

Protiv Slovenije je cilj jasan – pobeda.

- Uvek idemo na pobedu i daćemo sve od sebe da tako bude - zaključio je naš kapiten.

Podsetimo, Srbija naredni meč u Ligi nacija igra protiv Slovenije 5. juna u Beogradu.