MORAĆE U BARAŽ Novi Pazar promašio penal pa izgubio od Surduličana

Fudbaleri Novog Pazara izgubili su od Radnika iz Surdulice rezultatom 0:1 kao domaćini pa će tako morati u baraž.

Sada je definitivno jasno da će Radnik, Kolubara, Spartak i Mladost opstati u elitnom rangu, dok će Novi Pazar morati u doigravanje sa četvrtoplasiranim iz plej-ofa Prve lige Srbije.

Radnik je do vodećeg gola i pobede došao već u 15. minutu kada je strelac bio Uroš Milovanović.

MINIMALAC Kolubara dobila Proleter i osigurala opstanak

Samo šest minuta kasnije domaći tim je imao zicer da dođe do poravnanja, jer je dosuđen jedanaesterac.

Međutim, Bojan Ćećarić je promašio udarac sa 11 metara i ta prilika ispostavila se najboljom za Novi Pazar na ovom susretu.

Kasnije ekipa sa Jošanice nije uspela da dođe do gola i definitivno će morati kroz baraž da se bori za superligašlki rang.