MALER ZA KLOPOV LIVERPUL Važan igrač propustiće zbog povrede finale FA kupa
AP Photo/Jon Super

Brazilac se povredio u toku prvog poluvremena meča sa Aston Vilom, koji je Liverpul kao gost dobio rezultatom 2:1, uprkos tome što je tim sa Vila Parka poveo već u trećem minutu pogotkom Daglasa Luiza.

Golovi Žoela Matipa i Sadioa Manea bili su dovoljni za preokret i nadu da Redsi mogu do titule šampiona Premijer lige. Mančester Siti ima tri boda prednosti u odnosu na Liverpul, a do kraja su preostale još po dve utakmice.

-Postoji velika šansa da će moći da zaigra pre kraja sezone, ali ne ovog vikenda - rekao je Klop.

Adam Davy/PA via AP

SENEGALAC DEFINITIVNO ODLAZI Klop ostaje bez jednog od nosilaca, poznato gde nastavlja karijeru?

Fabinjo je ove sezone postigao osam golova i zabeležio jednu asistenciju.

Ukoliko bude šampion Engleske, osvoji FA kup i Ligu šampiona, Liverpul će postati prvi engleski klub koji je uspeo da osvoji četiri trofeja u jednoj sezoni – Redsi su već podigli pehar Karabao kupa.

Finale FA kupa igra se u subotu od 17:45 na Vembliju.