GOLEADA Mihina Bolonja poklekla protiv Venecije u meču sa pregršt golova
EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Venecija ima četiri boda manje i meč više od Salernitane, koja je prva iznad crte, dok je Bolonja 13. sa 43 boda.

Do pobede su domaći došli golom 24-godišnjeg Norvežanina Denisa Jonsena u 93. minutu.

U meču sa mnogo preokreta, Venecija je već posle 2:0 vodila golovima Tomasa Anrija i Sofijanea Kijuina, koji je promašio penal, ali je pogodio iz odbitka.

SINIŠINA ISPOVEST Mihajlović prvi put posle izlaska iz bolnice izašao pred novinare: Bilo je teže ovog puta

U nadoknadi vremena u prvom poluvremenu Orsolini je golom glavom doneo nadu timu koji vodi Siniša Mihajlović, da bi u 50. izjednačio Marko Arnautović, jer je bio siguran u situaciji jedan na jedan sa golmanom. Preokret Bolonje kompletirao je Jerdi Shauten lepim golom u 68. minutu.

Ipak, Venecija se nije predavala, prvo je Aramu iz penala izjednačio u 78. minutu, da bi Jonsen doneo važna tri boda izvanrednim udarcem sa distance.

U meču koji je ranije odigran, fudbaleri Atalante pobedili su kao gosti ekipu Specije sa 3:1 u prvoj utakmici nedeljnog programa 36. kola Serije A.