NESTVARAN PREOKRET INTERA Sa četiri gola matirali Empoli i preuzeli od Milana lidersku poziciju

Gubio je Inter posle pola sata igre na “Đuzepe Meaci” od Empolija sa 2:0, u međuvremenu gostima je i poništen jedan pogodak posle intervencije iz VAR sobe.

Ipak, ekipa Simonea Inzagija uspela je da preokrene i da na tabeli prestigne gradskog rivala Milana, koji ima meč manje i bod zaostatka.

BOMBA U ITALIJI Juventus ostaje bez velike zvezde, zabio nož u leđa "staroj dami" i dogovorio prelazak u redove velikog rivala

Pinamonti je već u petom minutu doneo prednost Empoliju, samo pet minuta kasnije poništen je pogodak Zurkovskog zbog ofsajda. Ali, Aslani je u 28. minutu doneo dva gola prednosti gostima.

Inter je tada odlično zaigrao, u finišu prvog poluvremena postigao je dva gola i stigao do izjednačenja. Najpre je Romanjoli postigao autogol u 40. minutu, potom je Martinez to učinio pet minuta kasnije. Argentinac je potom pogodio i u 64. minutu, ispostavilo se za konačan preokret. U četvrtom minutu nadoknade gol je postigao i Sančez.