"STARA DAMA" SE PROVUKLA Bonući sa dva gola sprečio bruku Juvea, Vlahović zamenjen
EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Junak utakmice bio je Leonardo Bonući. Ovaj defanzivac ekipe iz Torina dva puta je zatresao mrežu gostujuće ekipe.

Srpski golgeter Dušan Vlahović nije se upisao u strelce na ovoj utakmici i zamenjen je u 79. minutu, a umesto njega ušao je Đorđo Kjelini.

U ranijem terminu, Juve je dočekao Veneciju pred punim tribinama stadiona u Torinu.

Već u sedmom minutu domaća ekipa došla je do vođstva kada je usled asistencije Matijsa De Lihta Bonći prvi put na ovom meču zatresao mrežu.

MAGIJA Neverovatan niz i nestvarna statistika Dušana Tadića

Ipak gosti se nisu tako lako predali, pa je u drugom poluvremenu Venecija došla do izjednačenja. Sjajnim golom iz voleja sa nekih dvadesetak metara Matija Aramu je postigao gol za 1:1.

Nije se dugo čekalo na odgovor Juventusa. Posle kornera u 76. minutu Danilo je loptu udario glavom a ona se našla ispred Leonarda Bonućija koji ju je samo poslao u mrežu koju je čuvao Niki Maenpa.

Bonući je svojim drugim golom postavio i konačan rezultat na ovoj utakmici jer je njegova ekipa do kraja odbila sve nalete Venecije.

Reprezentativac Srbije Dušan Vlahović proveo je na terenu 79 minuta pa je zatim zamenjen.

Juventus se nalazi na četvrtom mestu sa 69 bodova, dok je Venecija na poslednjem 20. mestu i ima samo 22 boda.