VLAHOVIĆEV ZAMENIK UDALJIO NAPOLI OD TITULE! Došao umesto Srbina, pa možda rešio šampiona, Napoli sve dalje od Skudeta!

Fudbaleri Fjorentine pobedili su danas u gostima Napoli sa 3:2, u 32. kolu italijanske Serije A.

Strelci za Fjorentinu bili su Nikolas Gonzales u 29, Žonatan Ikone u 66. i Artur Kabral u 72. minutu.

Golove za Napoli postigli su Dres Mertens u 58. i Viktor Osimen u 84. minutu.

Fjorentina je zabeležila 16 pobedu u prvenstvu i sa 53 boda zauzima sedmu poziciju. Napoli je sa 66 bodova na deobi drugog mesta sa Interom, ali i utakmicom više od tima iz Milana.

U narednom kolu, Fjorentina će dočekati Veneciju, dok će Napoli dočekati Romu.

U istom terminu, Sasuolo je na svom terenu pobedio Atalantu sa 2:0.

Dvostruki strelac za Sasuolo bio je Hamed Traore u 24. i 61. minutu.

Sasuolo je sa 12. pobedom u prvenstvu osvojio 46 poena i nalazi se na devetoj poziciji. Atalanta je na osmom mestu sa 51 bodom.

U sledećem kolu, Sasuolo će gostovati Kaljariju, dok će Atalanta dočekati Veronu.

Udineze je u gostima pobedio Veneciju sa 2:1.

Poveo je Udineze golom Žerara Deulofeua iz penala 35. minuta, da bi Venecija izjednačila preko Tomasa Henrija golom u 86. minutu.

Pobedu Udinezeu doneo je Rodrigo Bekao golom u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Udineze je na 12. poziciji sa 36. poena, a Venecija je na 18. mestu sa 22 boda.

U narednom kolu, Udineze će dočekati Empoli.