VLAHOVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA! Novi gol srpskog napadača za preokret protiv Kaljarija i pobedu "Stare dame!" (VIDEO)
EPA/ ALESSANDRO DI MARCO

Srpski napadač Dušan Vlahović postigao je odlučujući gol u pobedi Juventusa nad Kaljarijem 2:1 u poslednjem subotnjem meču 32. kola Serije A.

Igrao se 75. minut, Dibala je poslao loptu u prostor, a Vlahović je uz malo sreće zatresao mrežu domaćih.

Time je kompletiran preokret Juventusa, a nije dobro počelo za goste, pošto je Žoao Pedro već u desetom minutu doveo Kaljari u vođstvo posle izvanredno izveden kontre.

Poništen je gol Luke Pelegrinija jer je lopta pogodila Rabioa u lakat, ali Stara dama ipak do poluvremena stiže do izjednačenja – De Liht je u 45. minutu glavom pogodio gol posle centaršuta Kuadrada.

Imao je Vlahović dve dobre prilike koje nije pretvorio u gol, ali u 75. minutu je na već opisani način uspeo da postigne svoj 27. gol ove sezone u svim takmičenjima.

Juve je četvrti na tabeli sa 62 boda i ima meč više od tri prvoplasirane ekipe – Napoli i Inter imaju po 66 bodova, a Milan 67.

Kaljari je mesto iznad opasne zone sa 25 bodova, tri više i dve utakmice više od Venecije.

Stara dama u sledećem kolu dočekuje Bolonju naredne subote, a Kaljari čeka Sasuolo istog dana.