BODO JE HIT SEZONE! Norvežani su Murinjova noćna mora, golčina Pajea obeležila veče, Srbin sačuvao nadu!

Fudbaleri Bodo Glimta napravili su novu senzaciju u četvrtfinalu Lige konferencija gde su ponovo uspeli da pobede Romu u prvom meču ove faze takmičenja sa 2:1.

Iako je Pelegrini doneo prednost gostima u 43. minutu, usledio je veliki preokret preko Saltnesa koji je u 56. doneo izjednačenje da bi u 89. Vetlesen doneo veliki preokret i najavio da bi šampion Norveške mogao u polufinale.

Identičnim rezultatom Marsej je uz pomoć golčine Pajea savladao PAOK. Žerson je u 13. doneo prednost Francuzima, a u 45. pomenuti Paje povećao je vođstvo.

Andrija Živković bio je asistent gola za konačnih 2:1, a postigao ga je El Kaduri u 48. minutu.

Jedini meč na kom nije bio golova jeste susret Lestera i PSV-a (0:0).