ŽOAO JE PONOVO ONAJ STARI, A SA NJIM I ATLETIKO! Portugalac se "povampirio", srušio Betis i "oteo" mu mesto koje vodi u Ligu šampiona!
EPA

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Real iz Betisu sa 3:1 na gostovanju u 27. kolu La Lige i tako im preoteli četvrtu poziciju koja vodi direktno u Ligu šampiona.

PROFA JE FOLER, PRODAVAC MAGLE Rade Bogdanović ponovo opleo nasred RTS-a!

Junak "jorgandžija" bio je Portugalac Žoao Feliks koji je u 2. i 61. minutu pogađao mrežu domaćih. To su mu bili treći i četvrti pogoci na poslednja četiri meča i najava boljih dana za skupocenog nekadašnjeg igrača Benfike.

ŽOAO JE PONOVO ONAJ STARI, A SA NJIM I ATLETIKO! Portugalac se

EPA

Kristijan Teljo uspeo je u nadoknadi prvog poluvremena da izjednači, ali u nastavku duela Betis nije uspeo da naplati inicijativu i bivao je kažnjen. Konačni rezultat postavio je Toma Lemar u 80. minutu.