SRBIN JUNAK U FRANCUSKOJ! Rajković odbranio penal i sačuvao svoj tim poraza, jedan podatak je za divljenje! (VIDEO)
EPA/Yohan Valat

Golman francuskog Remsa i reprezentativac Srbije Predrag Rajković ponovo je bio junak svog tima, ovog puta u 25. kolu Lige 1 u remiju protiv Bresta (1:1).

SUPRUGA SRPSKOG GOLMANA SRUŠILA INTERNET "Nije hejt, ali ovo ne izgleda ni lepo ni normalno", zbog njene objave palo mnogo loših komentara

Nekadašnji čuvar mreže Crvene zvezde odbranio je penal u 53. minutu Jucefu Belailiju i uspeo da sačuva poraza svoju ekipu.

Rajkovićev tim mogao je i do pobede, ali je pogodak Mičela van Bergena poništen u 75. minutu. Rems je tako ostao na sigurnom 14. mestu, sedam bodova iznad zone ispadanja.

Ovo je bio sedmi penal od 18 koliko je izvedeno kada je na golu u Ligi 1 bio Rajković. To je impresivnih 39 odsto odbranjenih udaraca sa bele tačke.