Dva puta Vinicijus, dva puta Benzema i za Real zime nema! (VIDEO)

Dvostruki strelci bili su Karim Benzema, u 43. minutu iz jedanaesterca i u 88. minutu, i Vinisijus Žunior, koji je postigao golove u 52. i 61. minutu.

NASTAVLJA SE BARSELONIN KOŠMAR! Katalonci u 89. minutu ostali bez pobede, Evropa izmiče Ćaviju!

Benzema je postigao ukupno 301 gol za Real i četvrti je najbolji strelac u klupskoj istoriji. Ispred su samo Kristijano Ronaldo sa 450 golova, Raul sa 323 i Alfredo di Stefano sa 308 golova.

Ove sezone Benzema je u 25 utakmica u svim takmičenjima postigao 22 gola i ima 12 asistencija. On je prvi strelac Primere sa 17 pogodaka.

Real ima 15 pobeda i prvi je na tabeli sa 49 bodova.

Valensija je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno šesti u ligi i zauzima deveto mesto na tabeli sa 28 bodova.

Ranije danas Levante je na svom terenu pobedio Majorku sa 2:0, Real Sosijedad je kao domaćin bio bolji od Selte sa 1:0, a Granada i Barselona odigrali su nerešeno 1:1.