ZAPUŠIO USTA SVIMA! Tadića pitali da li se uplašio, on progovorio o bombardovanju i šokirao sve!
EPA/ MAURICE VAN STEEN

Kako je saopšteno, veći deo hapšenja policija je obavila uoči utakmice zbog nasilja, uvreda i paljenja pirotehničih sredstava. Utakmica na stadionu Fejnorda igrana je bez publike zbog korona virusa, ali su se navijači ipak okupili uprkos zabrani

DILEME VIŠE NEMA Tadić je bolji od Mesija, a evo i dokaza

Ajaks je u velikom derbiju kao gost pobedio sa 2:0. Ekipa iz Amsterdama povela je autogolom Markosa Senesija u 44. minutu, a pobedu je obezbedio kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić golom iz jedanaesterca u 81. minutu. Interesovalo je Holanđane kako se Tadić nosi sa pritiskom i napadima navijača.

HAOS Dušan Tadić golom rešio derbi, ali niko ne priča o tome, već o paklenom napadu huligana pred meč (FOTO, VIDEO)

- To je samo motivisalo. I stadion je trebalo da bude pun, svi da budu protiv nas, tada dobijam snagu. Nije bi bilo ništa strašno. Ne, zaista ne. Možda mislite da sam malo lud, ali navikao samo na bombe u Srbiji, kao 1999. godine. To je bilo baš interzivno - rekao je Tadić.

Navijači su priredili totalni haos, ali očigledno da to nije smetalo našem asu.