BORUSIJA DORTMUND LAKO DO NOVE POBEDE! Haland dva puta zatresao mrežu,  Hofenhajm u poslednjim minutama izborio remi!

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda na domaćem terenu savladali Grojter Firt rezultatom 3:0.

Dva puta je Erling Haland zatresao mrežu (33 i 82), a poslednji gol postigao je Donel Malen u 88. minutu.

Luda završnica viđena je u Leverkuzenu. Domaći Bajer je sa dva pogotka Patrika Šika bio nadomak pobede, ali u poslednjih 19 minuta Štiler i Dabur su postigli pogotke i doneli bod svom timu.

Slično je bilo u Augsburgu kada je domaćin u  86. minutu preko Kaliđurija izvukao bod protiv Lajpciga. Za gostujući klub gol je postigao Silva (19). Union Berlin i  Frejburg su takođe odigrali nerešeno (0:0).