TRI IKSA VAR zaustavio Čekićare (VIDEO)
EPA-EFE/TIM KEETON

Vest Hem i Brajton su odigrali u Londonu 1:1 u 14. kolu Premijer lige.

Gol za vođstvo londonskog tima postigao je glavom Tomaš Souček u petom minutu nakon centaršuta iz kornera.

Početkom drugog poluvremena VAR je poništio gol Antonia, a bod gostima makazicama je doneo Nil Mupaj u 89. minutu.

Brajton je od 85. minuta igrao sa igračem manje, pošto se povredio Adam Lalana, a gostujući trener nije imao pravo na još jednu izmenu.

Sautempton i Lester odigrali su 2:2. Jan Bednarek je doveo domaći tim u prednost već u trećem minutu, izjednačenje Lisicama u 22. minutu donosi Džoni Evans.

Sautempton je do nove prednosti došao u 34. minutu golom Čea Adamsa, konačan rezultat postavio je Džejms Madison u 49. minutu.

Početak drugog poluvremena je kasnio 15-ak minuta zbog ukazivanja medicinske pomoći navijaču.

Meč odigran u Vulverhemptonu između domaćih Vulfsa i Barnlija završen je bez golova.