MURINJO NEMA REŠENJA ZA IBRU Milan u stopu prati Napoli (VIDEO)
EPA-EFE/CLAUDIO PERI

Milan i Napoli nastavljaju trku za Skudeto.

Oba tima do sada imaju samo po jedan remi u Seriji A.

Roma je jedina, nedavno, "otela" pobedu Napolitancima (0:0), ali večeras u Rimu Vučica nije odolela Milanu - 1:2.

Milanu i Zlatanu.

Upravo je Ibrahimović doneo prednost slavnom timu sa "San Sira" golom iz slobodnog udarca u 26. minutu kada je prizemnim udarcem gađao golmanov ugao i prevario sve.

Reprezentativcu Švedske poništen je gol (VAR) u 50. minutu, ali je sedam minuta kasnije prednost gostiju duplirao Frank Kesi.

U 66. minutu Teo Ernandez je isključen zbog drugog žutog kartona.

Roma je to iskoristila, ali prekasno, u 93. minutu Stefan El Šaravi je samo ublažio poraz - 1:2.

Fudbaleri Napolija pobedili su na gostovanju Salernitanu 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Pjotr Zjelinski u 61. minutu.

Fudbaler Salernitane Grigoris Kastanos je u 70. minutu isključen zbog prekršaja, a sedam minuta kasnije crveni karton dobio je i igrač Napolija Kalidu Kulibali.

Napoli je ostao prvi na tabeli Serije A sa 31 bodom, tri više od drugoplasiranog Milana, koji večeras gostuje ekipi Rome. Salernitana je pretposlednja sa sedam bodova.

U narednom kolu Serije A Napoli dočekuje Veronu, a Salernitana gostuje Laciju.