ALEKSANDAR GOSPODARI OSTRVOM Dva gola Mitrovića u ubedljivoj pobedi Fulama (VIDEO)
EPA-EFE/Glyn Kirk

Muse sa dva gola i Ozborn doneli su pobedu 3:2 Šefild Junajtedu trenera Slaviše Jokanovića na gostovanju Barnsliju. Poraz domaćina u poslednjih desetak minuta ublažili su Kol i Leja golovima u 78. i 82. minutu.

U žiži opet Aleksandar Mitrović, danas je odigrao 14. meč u sezoni, postigao 15. gol u Čempionšipu, a ima i tri asistencije.

Odlična vest za selektora Srbije Dragana Stojkovića, napadači mu iz nedelje u nedelju postižu golove (Vlahović je pogodio za Fjorentinu).

Fulam je u gostima pobedio Notingem forest 4:0!

Tim sa "Krejven kotidža" poveo je u 7. minutu autogolom Spensa.

Prednost je u 58. duplirao Mitrović.

Kebano je u 61. minutu triplirao prednost, a tačku na i sa penala u 67. stavio je reprezentativac Srbije.

Mitrović u proseku postiže gol na svaka 82,5 minuta.

Na poslednjih šest okršaja samo jednom nije bio strelac.

Rekordna mu je sezona 2019/20. kada je u Čempionšipu stigao do brojke 26 golova.