KADA IGRA REAL, LUDNICA JE ZAGARANTOVANA! Štoper glumio golmana, Madriđani jedva izvukli živu glavu! Jović se nije naigrao! (VIDEO)

Fudbaleri Levantea i Real Madrida podelili su bodove u drugom kolu španske La Lige posle veoma uzbudljivog meča i čak šest golova (3:3).

Iako su preko Gereta Bejla "kraljevići" poveli već u petom minutu, Levante je uspeo da početkom drugog poluvremena za svega 11 minuta preokrene rezultat.

Prvo je u 46. pogodio Rožer, a onda u 57. sjajan gol bio je delo Kampanje. Karlo Anćeloti je spas pronašao u rezervisi Vinicusu Žunioru. Brazilac je u 73. minutu poravnao na 2:2, ali ni tu nije bio kraj drame.

Rober Pier u 79. ponovo donosi prednost domaćinu, ali Žunior uzvraća u 85. i postavlja konačan rezultat. Do kraja utakmice Levante je ostao sa igračem manje nakon što je goman Fernandez zaradio isključenje pa je čuvara mreže morao da glumi štoper Ruben Vezo.

Naš reprezentativac Luka Jović ušao je u igru u 82. minutu.