SILNI KRAMARIĆ Asano i Pantović nemoćni protiv Volfsburga (VIDEO)
EPA-EFE/FILIP SINGER

Volfsburg je na svom terenu pobedio Bohum 1:0.

Od četvrtog minuta gosti su igrali sa igračem manje, crveni karton je zbog igranja rukom dobio Robert Teše, a minut kasnije golman Bohuma Manuel Riman odbranio je penal Voutu Veghorstu.

Holanđanin je, ipak, doneo pobedu domaćem timu golom u 22. minutu.

Za Bohum je od 46. minuta igrao Miloš Pantović, zamenio je Takumu Asana, koji se na ne baš lep način rastao sa Partizanom.

Union Berlin i Bajer odigrali su 1:1. Domaći tim je poveo golom Taiva Avonjija u sedmom minutu, da bi bod timu iz Leverkuzena doneo Musa Dijabi golom u 12. minutu.

Hofenhajm je u gostima slavio protiv Augsburga 4:0, strelci za pobednički tim bili su Brun Larsen u 37, Adamjan u 79, Ruter u 88. i Rudi u 95. minutu. Tri asistencije imao je Andrej Kramarić.

Mijat Gaćinović igrao je za pobednički tim od 59. minuta.

Štutgart je sa 5:1 bio bolji od Grojter Firta. Dva gola postigao je Mark-Oliver Kemf, u 55. i 76. minutu, a u strelce su se upisali i Endo, Klemen i al Gaduđi.