POSLE PRVOG GOLA BILI SMO SUPERIORNI Milojević zadovoljan posle pobede u Novom Sadu
FK Crvena zvezda

Crveno-beli su slavili u Novom Sadu rezultatom 2:0, golovima Aleksandra Pešića u 52. i Gelora Kange iz penala u 62. minutu.

- Prvo poluvreme smo bili malo stidljivi. Imali smo problem da kad dođemo na desnoj strani, Bukari je morao da rešava jedan na jedan, jedan na dva. Najbitnije da je igra bila dobra, kontrolisali smo... Imali su i oni par šansi, dobra su ekipa. Kada smo postigli prvi gol, bili smo superiorni, nadmoćni i na kraju smo mogli da postignu još jedan gol. Zadovoljan sam i odnosom i zalaganjem, kao i podrškom naše publike - rekao je Milojević posle meča za "Arenasport".

Sličan komentar utakmice dao je i Milan Rastavac, koji je tokom meča imao nekoliko burnih reakcija nezadovoljan sudijskim odlukama.

- Burne reakcije nisu bile vezane za igru. Mislim da nam je falio gol da uđemo u ritam koji bi mogao da naruši ritam Zvezde. To je falilo. Stvarali smo šanse, na 0:0 smo imali najbolju priliku. Posle je Zvezda dala gol i uspela da kontroliše ritam - rekao je Rastavac.

Zvezda za vikend igra protiv Radničkog iz Niša, a Vojvodina protiv Napretka.