PRVENAC ZA ITALIJANE Teodosić debitovao, Barsa se provukla, umalo da pokloni pobedu Realu u "el klasiku"

Virtus je upisao prvu pobedu ove sezone, dok je Bajern koji sa klupe predvodi Andrea Trinkijeri bez pobede za sada.

Utakmica je bila neizvesna sve do završnice treće četvrtine kada je viđena furiozna serija od 16:0.

Imao je domaćin i +13, ali je Bajern uspeo da zakomplikuje.

JOVANOVIĆ OTKRIO RAZLOG PORAZA Koštale su nas skuoe greške i njihovi poeni iz kontranapada

Nik Vajler-Beb je na 1.19 do kraja pogodio trojku za 66:63, a nemački tim je imao nekoliko prilika da dođe do izjednačenja.

Tragičari su na kraju bili Otelo Hanter i Vladimi Lučić koji su promašili najbitnije šuteve.

Miloš Teodosić je odigrao prvi meč u sezoni nakon oporavka od povrede i za 14 minuta na parketu imao je devet poena, tri asistencije i četiri ukradene lopte.

Najbolji kod pobednika bio je Ife Lundberg sa 13 poena, devet poena je imao Kajl Vims, a Džordan Miki je ubacio šest uz deset skokova.

Na drugoj strani Vajler-Beb je imao 16 poena, pet skokova i četiri asistencije, a najbolje ga je pratio naš Vladimir Lučić sa 15 poena i četiri skoka.

Drugi srpski igrač u Bajernu Ognjen Jaramaz je imao sedam poena i dve asistencije.

U trećem kolu EL 18. oktobra Virtus gostuje Žalgirisu, dok Bajern istog dana dočekuje Barselonu.