Milionski dobitak i dalje stoji nepreuzet, a niko ne zna ko je srećnik koji je pogodio dobitnu kombinaciju. Iako je u nedelju, 25. januara, na Kritu u gradu Heraklionu osvojen džekpot od čak 7,5 miliona evra u igri „Joker“, dobitnik se još nije pojavio da preuzme novac.

Vest je odmah podigla veliku prašinu, jer je reč o jednom od najvećih pojedinačnih dobitaka ikada zabeleženih na tom delu ostrva. U radnji u kojoj je tiket uplaćen kažu da niko nije dolazio da se raspituje, niti je ostavljen bilo kakav trag o tome ko bi mogao biti novi milioner.

Dodatnu misteriju stvara podatak da dobitna kombinacija nije bila nasumično izabrana, već je igrač sam popunio brojeve, što je još više raspalilo nagađanja među meštanima. Dok jedni misle da se dobitnik još nije ni proverio tiket, drugi veruju da namerno čeka pravi trenutak da se javi.

Za sada ostaje samo jedno sigurno – 7,5 miliona evra čeka svog vlasnika, a ceo Heraklion bruji od pitanja: ko je čovek koji je postao milioner, a još se nije pojavio po svoje pare?