PROGRAMSKA ŠEMA za 8. decembar
Schutterstock

RTS 1

06.05         Jutarnji program

08.00         Jutarnji dnevnik

09.00         Vesti

11.00         Junaci našeg doba, serija

12.00         Dnevnik

13.00         Beli Bufalo, film

14.35         Dok. program

15.05         Sasvim prirodno

15.30         Ovo je Srbija, emisija

16.15         Radio Mileva, serija

17.00         Dnevnik RT Vojvodina

17.20         Šta radite, bre,

17.45         Beogradska hronika

18.25         Oko/Oko magazin

19.00         Slagalica, kviz

19.30         Dnevnik

20.05         Radio Mileva, serija

20.50         Svadba iz mog kraja

21.50         Raketaš, film

23.55         Dnevnik

00.15         Kulturni dnevnik

00.30         Zagonetni slučajevi dr Blejka 5, serija

NAJAVA

20.50 Svadba iz moga kraja

Da bi zabeležili najzanimljivije svadbene ceremonije, tim emisije je proputovao Srbijom. Upoznaćete i sunarodnike koji su angažovani u organizaciji veselja.

 

RTS 2

09.35         Školski program

10.05         RTS nauka

10.35         Edu global, emisija

10.55         Dok. program

11.25         TV lica... kao sav normalan svet

12.10         Muz. program

13.05         Školski program

13.35         Naučni program

14.00         Internat za plemićke kćeri, serija

14.50         Zagonetni slučajevi dr Blejka 5, serija

15.45         Ženski raj 6, serija

16.35         Muz. program

17.25         Ram za sliku moje drage, film

19.00         Internat za plemićke kćeri, serija

19.55         Mozak, dok. film

21.50         Ženski raj 6, serija

22.35         Šljiva ranka i stativa tanka, dok. program

23.05         Verna, film

NAJAVA

11.25 TV lica... kao sav normalan svet

Gosti govore o odrastanju, poslu kojim se bave, ali i o tome kako su preživeli teške godine u zemlji i imali iste probleme baš kao sav normalan svet.

 

PINK

05.30         Novo jutro, jutarnji program

11.00         Premijera, emisija

11.15         Ekskluzivno, emisija

11.30         Zadruga uživo, rijaliti program

13.00         Prvi nacionalni dnevnik

13.30         Zadruga uživo, rijaliti program

14.55         Nacionalni dnevnik

15.30         Praktična žena, emisija

16.30         Zadruga uživo, rijaliti program

18.30         Nacionalni dnevnik

19.30         Zakletva, serija

20.30         Fatalna ljubav, serija

22.00         Kuća od srca, emisija

23.00         Brak na neviđeno, emisija

24.00         Zadruga - gledanje snimaka, rijaliti program

03.00         Zadruga uživo, rijaliti program

NAJAVA

22.00 Kuća od srca

Ova sezona donosi priče o ljudima koji žive u siromaštvu i često nemogućim uslovima. Nemaju dom, a zbog neadekvatnih uslova najviše ispaštaju deca.

 

PRVA

06.00         Jutro, jutarnji program

10.00         U ritmu Katara, emisija

10.35         Ekskluziv, emisija

11.00         TV prodaja - Biostile

11.15         Sulejman Veličanstveni, igrana serija

13.00         Vesti

13.10         150 minuta, emisija

15.35         Od jutra do sutra, domaća serija

17.30         Ekskluziv, emisija

18.00         Vesti, informativni program

18.45         Eksploziv, emisija

19.15         Andrija i Anđelka, domaća serija

20.00         Od jutra do sutra, domaća serija

22.00         Urgentni centar, domaća serija

23.00         Na mestu zločina, emisija

23.30         Ekskluziv, emisija

24.00         Ledena krv: Nasleđe, film

NAJAVA

23.30 Ekskluziv

Otkrivamo pikanterije o domaćim i inostranim zvezdama, prikazujemo ekskluzivne priloge. Saznajte sve o poznatima - šta rade, gde izlaze, gde putuju.

 

B92

08.00         Crtani filmovi

11.45         TV prodaja - Biostile

12.00         Vesti B92

12.30         TV prodaja - Biostile

12.45         Pogrešan čovek, domaća serija

13.45         TV prodaja - Telestar

14.00         Kolo sreće, domaća serija

15.00         Prijatelji, serija

16.00         Vesti B92

16.30         B92 sportski pregled

17.00         Fokus, emisija

17.45         TV Čorba, emisija

18.15         Štoperica, kviz

18.45         Vesti B92

19.00         Aviondžije, domaća serija

19.45         Prijatelji, serija

20.45         Vesti B92

21.00         U čeljustima zveri, film

23.00         Vesti B92

23.45         B92 sportski pregled

24.00         Prijatelji, serija

NAJAVA

21.00 U čeljustima zveri

Džejk planira da se povuče iz CIA u penziju, ali prima strašnu vest. Ćerku mu je na odmoru na Tajlandu kidnapovala teroristička organizacija Abu Karaf.

 

Happy

24.00         Glamur, emisija

00.39         Muzički specijal, emisija

02.07         Glamur, emisija

02.20         Posle ručka, emisija

04.30         Rano jutro, jutarnji program

05.45         Vesti, informativni program

05.55         Dobro jutro, Srbijo, jutarnji program

11.40         TV prodaja - Biostile

11.55         Vesti, informativni program

12.00         Aktuelnosti, emisija

14.30         Telemaster, informativni program

14.50         Posle ručka, emisija

17.20         Telemaster, informativni program

18.23         Naslovna strana, kviz

18.55         Provodadžija, emisija

19.50         Aktuelnosti, emisija

22.30         Muzički specijal, emisija

NAJAVA

17.20 Telemaster

Informativna emisija svakodnevno obrađuje najvažnije političke i društvene vesti iz zemlje i sveta, kao i sportske i kulturne događaje.

 

RTV PANČEVO

07.00    Buđenje uz TV Pančevo

10.15    Agroinfo, emisija

12.15    Lepota slovačkog jezika, emisija

14.15    Vojvođanska događanja

16.00    Pančevačko popodne, emisija

17.30    TV atelje, emisija

18.00    Vojnici, serija

19.00    Velike vesti

19.30    Iz naših krajeva

20.00    Intervju, emisija

22.00    Velike vesti

22.30    Preporučujemo

 

24 KITCHEN

13.00    Pol Holivud…

14.00    Ejnslijeva praznična jela…

15.00    Džejmi: Odbrojavanje…

16.00    Gurman iz Makaa

16.30    Prijatno

17.00    Rudolfova prva pomoć…

17.30    Rudolfova pekara

18.00    Svakodnevna kuhinja

19.00    Karsu

19.30    Gordon, Đino i Fred…

21.00    Džejmi: Odbrojavanje…

22.00    Ejnslijeva praznična jela…

 

FOX LIFE

09.15     Veliki skok

10.10     Čikaška hitna pomoć

11.05     Novi Amsterdam

12.00     Priča o psima i venčanjima, film

13.50     Uvod u anatomiju

14.50     Samohrani roditelji

15.15     Kako sam upoznao…

17.05     Očajne domaćice

19.00     Čikaška hitna pomoć

20.00     Novi Amsterdam

21.00     Sloboda za Vilija 2, film

22.55     Uvod u anatomiju

 

CINEMANIA

07.25     Piksiji mali vilenjaci

09.10     Marko Makako, igrani film

10.55     Mesečeve planine, film

13.40     Sinonimi, igrani film

16.10     Ratno ostrvo, igrani film

18.50     Moja Zoi, igrani film

21.00     Kerol, igrani film

23.25     Božje dete, igrani film

01.35     Izgubljeno drvo, igrani film

03.30     Boja života, igrani film

 

SUPERSTAR

06.55     Klan, domaća serija

08.55     Moj tata na određeno vreme, domaći film

10.25     Usijane glave, film

12.00     Usijane glave 2, film

13.40     Razvod na određeno vreme, domaći film

15.20     Neverna žena, film

17.35     Alpinista, film

19.55     Klan, domaća serija

22.10     Trkač, film

24.00     Dani grmljavine, film

 

PRVA PLUS

08.30     Bolnica nade

09.15     Prijatelji

10.00     Porodica na okupu, film

12.15     Narkos, serija

13.00     Tate, serija

13.45     Bolnica nade

14.30     Najsmešniji kućni video

15.00     Ludi grad, film

17.00     Prijatelji

18.00     Narkos, serija

19.00     Most, serija

20.00     Mafijaš na terapiji, film

22.00     Idioti budućnosti, film

 

FOX MOVIES

01.25     Šindlerova lista

04.40     Majk i Moli

05.05     Majk i Moli

06.00     Glupan i tupan

08.10     Božić u Palm Springsu

10.00     Dnevnik jedne dadilje

12.05     Uhvati ritam 2

14.00     xXx - Povratak Zendera Kejdža

16.10     Dan mrmota

18.05     Opasne devojke

20.00     Majk i Moli

20.30     Majk i Moli

21.00     Dobri Nemac

23.15     Istina

Komentari (0)

Loading