PROGRAMSKA ŠEMA za 6. decembar
Foto: Shutterstock

RTS 1

06.05         Jutarnji program

08.00         Jutarnji dnevnik

09.00         Vesti, informativni program

11.00         Junaci našeg doba, domaća serija

12.00         Dnevnik, informativni program

13.00         Navaho Džo, film

14.30         Dokumentarni program

15.00         Ovo je Srbija, emisija

15.54         Fudbal: SP: 1f-2e

17.50         Beogradska hronika, emisija

19.00         Slagalica, kviz

19.30         Dnevnik, informativni program

19.57         Fudbal: SP: 1h-2g

21.55         Biser pustinje, sportski program

23.10         Dnevnik, informativni program

23.30         Kulturni dnevnik

23.45         Zagonetni slučajevi dr Blejka 5, serija

NAJAVA

19.00 Slagalica

Kviz koji okuplja porodicu i ljubitelje igre, veštine i znanja. Dinamično se smenjuju igre slova, brojki, opšteg znanja, brzine, dosetljivosti, logike.

 

RTS 2

10.30         Dok. program

12.00         Muzički program

13.00         Školski program

13.25         Emisija iz ekologije

14.00         Internat za plemićke kćeri, serija

14.50         Zagonetni slučajevi dr Blejka 4, serija

15.45         021 - Karmen Obrdalj, TV film

16.30         Emisija iz kulture

17.00         Dnevnik RT Vojvodina

17.20         Dok. program

18.00         Automobilizam

18.30         Šta radite, bre

19.00         Internat za plemićke kćeri, serija

20.00         Kina, dok. film

21.00         Ženski raj, serija

21.50         Emisija iz kulture

22.20         Naučni program

22.55         Strani obrazovni program

23.25         Normalni ljudi, serija

NAJAVA

23.25 Normalni ljudi

Priča prati dirljivu i komplikovanu vezu između Merijen i Konela, različitih mladih ljudi iz malog grada u Irskoj, od školskih dana pa do kraja studija.

 

PINK

05.30         Novo jutro, jutarnji program

11.00         Premijera, emisija

11.15         Ekskluzivno, emisija

11.30         Zadruga uživo, rijaliti program

13.00         Prvi nacionalni dnevnik, informativni program

13.30         Zadruga uživo, rijaliti program

14.55         Nacionalni dnevnik, informativni program

15.30         Praktična žena, emisija

16.30         Zadruga uživo, rijaliti program

18.30         Nacionalni dnevnik, informativni program

19.30         Zakletva, igrana serija

20.30         Fatalna ljubav, igrana serija

22.00         Amidži šou, zabavni program

00.15         Zadruga - žurka, rijaliti program

NAJAVA

11.00 Premijera

Ne postoji javna ličnost do koje premijerna ekipa ne može doći, a nijedan gradski događaj ne može proći bez njih.

 

PRVA

06.00         Jutro, jutarnji program

10.00         U ritmu Katara, emisija

10.35         Ekskluziv, emisija

11.00         TV prodaja - Biostile

11.15         Sulejman Veličanstveni, serija

13.00         Vesti, informativni program

13.10         150 minuta, emisija

15.35         Od jutra do sutra, domaća serija

17.30         Ekskluziv, emisija

18.00         Vesti, informativni program

18.45         Eksploziv, emisija

19.15         Andrija i Anđelka, domaća serija

20.00         Loto

20.10         Od jutra do sutra. domaća serija

22.00         Radna akcija s Tamarom, emisija

23.30         Ekskluziv, emisija

24.00         Špijuni poput nas, film

NAJAVA

20.10 Od jutra do sutra

Radnja je smeštena u TV kuću u kojoj radi uspešan voditeljski par Marko i Srna. Gledaoci ih obožavaju, a osim što su kolege, njih dvoje su i supružnici.

 

B92

08.00             Crtani filmovi

11.45             TV prodaja - Biostile

12.00             Vesti B92, informativni program

12.30             TV prodaja - Biostile

12.45             Pogrešan čovek, domaća serija

13.45             TV prodaja - Telestar

14.00             Kolo sreće, domaća serija

15.00             Prijatelji, igrana serija

16.00             Vesti B92, informativni program

16.30             B92 sportski pregled

17.00             Fokus, emisija

17.45             TV Čorba, emisija

18.15             Štoperica, kviz

18.45             Vesti B92

19.00             Aviondžije, domaća serija

19.45             Prijatelji, serija

20.45             Vesti B92

21.00             Tajna srebrnog jezera, film

24.00             Vesti B92

NAJAVA

17.00 Fokus

Najvažnije političke, ekonomske, društvene teme njih dvoje pretočiće u pitku priču sa stručnjacima i ljudima koji su ostvarili veliki uspeh u svom poslu.

 

Happy

00.36         Specijal, emisija

02.24         Posle ručka, emisija

04.30         Rano jutro, jutarnji program

05.45         Vesti, informativni program

05.55         Dobro jutro, Srbijo, jutarnji program

11.40         TV prodaja - Biostile

11.55         Vesti, informativni program

12.00         Aktuelnosti, emisija

14.30         Telemaster, informativni program

14.50         Posle ručka, emisija

17.20         Telemaster, informativni program

18.19         Naslovna strana, kviz

18.54         Provodadžija, emisija

19.50         Aktuelnosti, emisija

23.00         Provodadžija, emisija

23.55         Glamur, emisija

NAJAVA

18.54

Provodadžija

Svima je već dobro poznata priča naših starih da je nekada bilo nezamislivo da se dvoje mladih upozna bez pomoći posrednika, u narodu poznatijeg kao provodadžije.

 

RTV PANČEVO

07.00         Buđenje uz TV Pančevo

10.15         Sportsko oko

12.15         Bugarske ruže

14.15         Vojvođanska događanja

16.00         Pančevačko popodne

17.30         Kroz vihor vremena

18.00         Planinski doktor, serija

19.00         Velike vesti

19.30         Buna ziua!

20.00         Zdrav i prav

21.00         Murdokove misterije, serija

22.00         Velike vesti

22.30         Preporučujemo

 

24 KITCHEN

13.00        Prelepa peciva sa…

14.00        Ejnslijeva hrana za dobro raspoloženje

15.00        Džejmijev italijanski Božić

16.00        Gurman iz Makaa

16.30        Prijatno

17.00        Rudolfova prva pomoć…

17.30        Rudolfova pekara

18.00        Omiljena jela

19.00        Karsu

19.30        Umetnost ukusa

20.00        Gordon, Đino i Fred…

21.00        Džejmijev italijanski Božić

 

FOX LIFE

09.15        Buntovnica

10.10        Čikaška hitna pomoć

11.05        Novi Amsterdam

12.00        Bejb: Prase u gradu

13.50        Uvod u anatomiju

14.50        Samohrani roditelji

15.15        Kako sam upoznao…

17.05        Očajne domaćice

19.00        Čikaška hitna pomoć

20.00        Novi Amsterdam

21.00        Božićna lista želja

22.55        Uvod u anatomiju

23.50        Buntovnica

 

CINEMANIA

08.40        Mumini i zimske čarolije, film

10.20        Moja žirafa, film

12.05        Nepomirljivi, film

14.35        Crni pas, film

16.30        Udaljeno susedstvo, film

18.35        Auto-put broj 60, film

21.00        Najbolje od njih, film

23.25        Zlatna planina, film

01.55        Incident, igrani film

04.05        Krvavi provod u kući Harkerovih, film

 

SUPERSTAR

06.30        Klan, domaća serija

08.35        Neuspela mućka, domaći film

10.10        Lov na zeleni dijamant, film

12.00        Dragulj sa Nila, film

13.55        Rad na određeno vreme, domaći film

15.30        Motmanovo proročanstvo

17.35        Dan posle sutra, film

19.55        Klan, domaća serija

22.05        Surovi ugovor, film

24.00        Mulen ruž, film

 

PRVA PLUS

08.30         Bolnica nade

09.15                 Prijatelji, serija

10.00                 Pljačka u Haton Gardenu, film

12.15                 Narkos, serija

13.00                 Tate, serija

13.45                 Bolnica nade

14.30                 Najsmešniji kućni video

15.00                 Kartel, film

17.00                 Prijatelji, serija

18.00                 Narkos, serija

19.00                 Most, serija

20.00                 Posao: Poslednja misija

22.00                 Pucači, film

 

FOX MOVIES

03.05        Majk i Moli, serija

03.25        Majk i Moli, serija

06.00        Starski i Hač

07.45        Savršen par

09.40        4 banke, a nevin

11.45        Bez obaveza

13.45        xXx, igrani film

16.10        Božić u Palm Springsu

18.00        Dnevnik jedne dadilje

20.00        Majk i Moli, serija

20.30        Majk i Moli, serija

21.00        XXX 2, igrani film

23.00        Nameštaljka

Komentari (0)

Loading