Njega je žrtva prijavila za jezivo zlostavljanje u njegovom stanu u Beogradu, a kako je utvrđeno medicinskim pregledom ona je zadobila povrede po glavi i telu, kao i frakturu nosa.
Prema informacijama koje poseduje Blic, D.Š. je prijavila policiji da se sve dogodilo 9. januara ujutru i da je trajalo do posle podneva. Ona je navodno mladića dovezla sa kućne žurke na kojoj su ostali do ujutru.
Kako je ispričala, a šta saznaje "Blic", on je nju pozvao na piće pod izgovorom da su unutra njegova sestra i zet koje ona poznaje. Međutim, tamo nije bilo nikoga. Odmah po ulasku u stan, kako je ispričala, on je zaključao vrata.
- Ona je prijavila da je pokušao da joj skine pantalone, a ona ga je odgurnula. Tada je usledio užas. Udarao je pesnicom po glavi, svojom glavom o njenu glavu, pretio da će pozvati "ortake iz kraja". Istrgao joj je telefon iz ruku kada je pokušala da pozove policiju, a onda je nasrnuo na nju sa nožem, pretio je da će je ubiti, prskao je suzavcem u oči - kaže izvor "Blica".
Nakon prijave za zlostavljanje i mučenje, dežurni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu dao je nalog za njegovo hapšenje. Osumnjičeni je uhapšen i predložen mu je pritvor, međutim sud je doneo odluku da odbije ovaj predlog i odredi mu meru zabrane prilaska i komuniciranja sa žrtvom, piše Blic.
Komentari (0)