POTERA U BULEVARU KRALJA ALEKSANDRA! Bežao posle udesa, policajci ga presreli a onda je usledio ŠOK nakon alko-testa!
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, PU za grad Beograd, Uprave saobraćajne policije isključili su iz saobraćaja N. K. (46) koji je, upravljajući vozilom „audi“, u Bulevaru kralja Aleksandra izazvao saobraćajnu nezgodu sa materijalnom štetom.
Nakon što je, oko 17.15 časova, izazvao saobraćajnu nezgodu u kojoj je oštećeno vozilo „sitroen“ vozač je pokušao da napusti lice mesta, ali je zaustavljen od strane patrole saobraćajne policije.
Alkotestiranjem je utvrđeno da je bio u stanju potpune alkoholisanosti, jer je upravljao vozilom sa 4,13 promila alkohola u organizmu.
Učinilac prekršaja zadržan je na trežnjenju u službenim prostorijama i protiv njega je podneta prijava zbog nasilničke vožnje.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)