PODELA BODOVA SMS bez pogotka, dva puta je prečka spasla Lacio protiv Udinezea
AP/Massimo Paolone

Duel trećeg i četvrtog na tabeli bio je očekivano trvd, na kraju usledila je podela plena.

Bio je to treći remi i za jedne i za druge, ali lako je moglo da bude sasvim drugačije, jer je bilo prilika.

Gosti su imali prvi priliku, Lazar Samardžić je u 14. minutu pogodio prečku, da bi u 26. i Felipe Anderson na drugoj strani mogao da zatrese mrežu Udineza.

Sergej Milinković-Savić, koji je odigrao svih 90 minuta, imao je lepu šansu u 28. minutu.

Odlično je reagovao glavom na centaršut, ali je sjajnim refleksom Silvestri odbranio udarac.

UZBUDLJIVO NA OSTRVU Čelsi kaznio greške Aston Vile, bledo izdanje Junajteda na "Old Trafordu"

U drugom delu, opasniji su bili gosti koji nisu iskoristili dve situacije.

U 72. minutu Roberto Pereira je šutirao snažno, da bi u 85. minutu Đerar Deulofeu pogodio prečku.

Za razliku od meča u Rimu, golova je bilo na susretu Specije i Kremonezea, čak četiri, a bilo je 2:2 (2:1).

Gosti su poveli u drugom minutu preko Sirila Desersa, da bi Specija brzo preokrenula.

U 19. minutu Mbala N'Zola je pogodio za 1:1, da bi tri minuta kasnije bilo 2:1, a strelac je bio Emil Holm.

Kremoneze je došao do boda, u 52. minutu, Švajcarac Šarl Pikel je bio precizan i tako doneo bod svom timu.