"POKER" ROME I Fejenord i Marsej u polufinalu
EPA-EFE/ETTORE FERRARI

Fudbaleri Rome deklasirali u Rimu Bodo Glimt sa 4:0. U prethodna tri meča ova dva tima, Norvežani su dva puta savladali "vučicu", a jednom je bilo nerešeno.

Od prvog minuta Roma je furiozno krenula ka golu Norvežana.

Tejmi Ejbraham je u petom minutu posle prekida sa desne strane, odlično reagovao na odbijenu loptu za 1:0.

UTAKMICA KARIJERE FILIPA KOSTIĆA Srbin šokirao Barselonu (VIDEO)

Nastavile su se šanse za Rimljane, sve do 23. minuta kada je Nikolo Zaniolo odlično utrčao pred gol i rutinski plasirao loptu u mrežu kraj golmana Haikina.

Šest minuta kasnije, sve je bilo jasno, ovog puta je Žalevski proigrao Zaniola, koji je vešto "bocnuo" loptu preko golmana za 3:0 i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Samo što je krenulo drugo poluvreme magični Nikolo Zaniolo je postigao het-trik.

MAJSTORIJA Fenomenalni Kostić nokautirao Barselonu (VIDEO)

U 50. minutu je utrčao pred gol, nije bilo ofsajda, snažno je šutirao sa desetak metara i pogodio desne rašlje za ogromnih 4:0.

Marsej je u Solunu savladao PAOK sa 1:0, a u prvom meču je bilo 2:1 za francuski tim.

Andrija Živković je odigrao sasvim solidno za grčku ekipu, imao je i dve dobre prilike, ali ni on kao ni ostali iz tima crno-belih nisu bili golgeterski raspoloženi.

Fejenord je kao gost slavio u Pragu protiv Slavije sa 3:1 (1:1).

Tako su Holanđanin posle 3:3 kod kuće pokazali još jednom da su možda i bolji na strani.

U polufinalu se sastaju Lester - Roma, i Fejenord - Marsej.