Kristina Spalević
Foto: Printscreen/Foto: Printscreen/instagram

Kristina Spalević nedavno je napustila dom u kom je živela sa Kristijanom Golubovićem sa kojim ima dva sina. 

U saopštenju je navela da je raskinula emotivnu vezu sa njim, a sada je otkrila i da ima zdravstveni problem. 

Nakon priča da su raskid izmislili zarad popularnosti, Kristina se oglasila na društvenoj mreži Instagram i pokazala da se zbog stresa kroz koji prolazi suočila i sa zdravstvenim problemom.

- Osuđena sam da idem po emisijama kao neka karakondžula. Više sa ovim herpesima... To mi je izašao herpes na usnama od foliranja za Elitu - bila je ironična Kristina.

"Dobro su odglumili raskid"

Njih dvoje su poslednjih dana u centru medijske pažnje zbog raskida, a korisnici društvenih mreža smatraju da je reč o obmani.

- "Ništa im ne verujem. Ovo je obmana, samo su dobro izrežirali zbog rijalitija. Kristijan sve smisli da bi dobro naplatio ulazak u rijaliti. Sve je već viđeno" - samo su neki od komentara na društvenim mrežama.

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (2)

Loading
Barka

04.09.2025 12:17

Ma prestanite bre da pišete o ovim likovima više. Ko je bre Kristina Kristijan ova žena. Imate mnogo važnijih tema od njih.

Lili

04.09.2025 14:42

Pa razvodi se ženo ko ti brani, ali mira li to na sva zvona? Pa ti sada krivo sto ljudj sumnhaju u vašu pricu.