tanja
Foto: Alo/Alo

Danas je poznata Titkokerka po imenu Tanja došla do zgrade Pink televizije kako bi potpisala ugovor za sledeću sezonu najgledanijeg rijalitija u regionu. 

Tom prilikom je pred našim kamerama otkrila da li je spremna za ulazak na imanje u Šimanovcima, a kako je istakla, za sebe smatra da je šoumen sa vrlo britkim jezikom. 

- Nema potrebe da gubim honorare zbog nebitnih ljudi. Braniću se samo rečima. Smatram da svojim stavom mogu da ostanem do kraja. Ne ulazim da bih ispala, sigurna sam u sebe - rekla je rijaliti učesnica koja se potom dotakla i da li postoji šansa za ulazak u emotivni odnos tokom učešća u rijalitiju. 

- Slobodna sam ali ne postoji šansa za vezu. Mogu ovako da se zezam, ali da ulazim u emotivni odnos ne želim i to me ne zanima - zaključila je Tanja za Alo. 

Alo/L.A.  

BONUS VIDEO:

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading