Jovana Tomić
Foto: Printscreen/Printscreen

 Bivša učesnica "Elite" Jovana Tomić Matora nedavno je doživela veliki gubitak - naime, iznenada je, posle kraće bolesti, preminula njena majka Anka, za koju je bila neizmerno vezana, što joj je veoma teško palo.

Matora se i dalje ne miri s teškim gubitkom, a svu pažnju, ljubav i vreme usmerila je na oca Hranislava, o kom brine.

Najbolji prijatelji pružaju joj podršku u ovim teškim trenucima koji su je, između ostalog, naveli na dublje razmišljanje o životu, te je nova objava, koja je osvanula na njenom nalogu na društvenoj mreži Instagram, mnoge navela na razmišljenje:

- Rekao je jednom Patrijarh Pavle:"Najveća prepreka u životu je strah, najružniji osećaj u životu je mržnja, najveća greška je odustati, najlepši poklon je oproštaj, najveća snaga je vera, najlepša stvar na svetu je ljubav - pisalo je u objavi koju je podelila Tomićeva.

Matora

Foto: Printscreen/instagram

 

Ermina najveća podrška 

Matora je na instagram profilu okačila sliku njenog oca sa njenom bivšom cimerkom iz rijalitija Zadruga i njenom bliskom prijateljicom Erminom Pašović.

Naime, Ermina je u nekoliko navrata čak i rekla koliko voli Matorinog oca i koliko ga ceni i poštuje, što je po svemu sudeći obostrano jer po slici i opisu slike koju je Matora okačila Hranisav obožava Erminu.

Više joj se obraduje nego mene kad vidi - napisala je Matora. 

Jovana je takođe objavila i sliku kako Ermian šiša njenog oca. 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading