ZAPOSLENI KIM KARDAŠIJAN ZARAĐUJU MIZERNO! Stižu nove optužbe na račun najbogatije porodice!
Nakon što je Kim Kardašijan još jednom na sebe navukla gnev - ovoga puta "držeći predavanje" ljudima "kako treba da zasuku rukave i rade kako bi imali novca", oglasila se i njena nekadašnja zaposlena - Džesika DeFino.
Naime, Džesika, koja se bavila održavanjem društvenih mreža ove slavne porodice, za njih nije imala lepe reči.
Foto: Printscreen/instagram
Kako je napisala na Instagramu, vrlo malo je zarađivala kod poznate rijaliti porodice, navodeći da je ova tema pitanje kapitalizma i njegove inherentne eksploatacije radničke klase.
- Bila sam urednica društvenih mreža za Kardašijane 2015. godine. Radila sam danima, noćima i vikendom, a mogla sam sebi da priuštim samo najjeftinije namirnice - napisala je Džesika između ostalog na svom Tviter profilu, navodeći kako je sa platom koju je dobijala jedva preživljavala.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)