Keba je pred kamerama pravi šaljivdžija i pozitivac, a sada su komšije otkrile njegovu drugu stranu! Ove detalje NIKO NIJE ZNAO!
Pevač se ponaša kao da se on oženio hrvatskom pop zvezdom, a ne njegov Igor, kažu komšije
Alo!/Masanori Jošida
Kada se Severina udala za Igora Kojića, mnogi su prognozirali da će hrvatska pevačica za manje od godinu dana ostaviti sina poznatog folkera. Međutim, četiri godine kasnije, Seve i Igor i dalje su u srećnom i stabilnom braku, a ekipa „Alo!“ uputila se u beogradsko naselje Bežanijska kosa, u komšiluk Severininog svekra, folkera Dragana Kojića Kebe, gde hrvatska pevačica rado boravi svaki put kada dođe u Beograd.
- Šta da vam kažem o njemu? Nije baš neki komšija za primer - rekao nam je prvi komšija kojeg smo sreli na Bežanijskoj kosi, gde živi gotovo pola estrade.
- Ma pustite me priča o njima. Muka mi je od njih svih. Hoćete li to da napišete ili pišete samo lepo?! - upitala nas je komšinica, koja ni kada smo joj potvrdno odgovorili nije htela ništa lepo da kaže o pevaču. Ali situacija se promenila na obližnjem igralištu, gde smo sreli mnoge Kebine komšije, koje su bile raspoložene da pričaju sa nama.
Prodavačica u obližnjoj prodavnici rekla nam je da je Keba i pre nego što se njegov sin Igor oženio Severinom bio arogantan, ali da je nakon te svadbe postao dodatno nadobudan.