Zoran Pejić Peja trenutno uživa na letovanju u Dobrim Vodama, dok planira susret sa bivšom suprugom Zlatom Petrović.

Peja se trenutno nalazi na odmoru u Crnoj Gori, a domaći mediji razgovarali su s njim o bivšoj supruzi Zlati Petrović , s kojom ima dobar odnos, kao i o njihovom sinu Jovanu , koji se nalazi u rijalitiju Elita .

Peja uskoro očekuje dolazak Zlate u apartmane, gde će, kako kaže, zajedno u bazenu evocirati uspomene na stare, dobre dane.

Box: Image
 

Njihov sin Jovan Pejić ušao je u finale rijalitija, zajedno sa devojkom Enom Čolić , a Peja otvoreno podržava njihovu vezu.

– Počeo sam da se opterećujem, deset sati dnevno sam provodio ispred televizora. Počeo sam da sanjam Enu i Peju, te se svađaju, te se mire. Pošaljem poklon, oni se posvađaju, vraćajte poklon. Roditelji treba da pošalju svoju decu u Elitu, tek tada će videti koliko ih zapravo ne poznaju – rekao je Peja.

– Častiću Enu i Peju boravkom u apartmanima da uživaju desetak dana. Ena voli Crnu Goru, ona je devojka širokih shvatanja. Očekujem da budu među prvih pet, jer su nosili rijaliti na svojim leđima, uz svađe i ljubav – rekao je voditelj.

Box: Image

– Gledam ih dok ne legnu u krevet, posle toga više ne – dodao je Peja uz osmeh, a potom otkrio i da Zlata stiže na more:

Box: Image
 

– Zlata dolazi sa Gocom Božinovskom. Namerno sam došao pre nje, jer da smo došli zajedno, sigurno bismo se zajedno kupali u bazenu i prisećali se starog života – zaključio je Peja za domaće medije.

Alo/ Blic

BONUS VIDEO:

Box: Video