Sve je spremno za venčanje  Mirka Šijana  , a dok je u Surčinu fešta i haos zajedno sa trubačima, u Titel polako pristižu gosti, a prvi među njima je i Veljko Ražnatović.

Naime, Veljko je za ovu priliku odabrao klasičnu kombinaciju, sako je držao u ruci sve vreme, a njegovu suprugu Bogranu, inače sestru Bojane Rodić, nismo videli zajedno sa njim.

Box: Video

Verujemo da Bogdana pomaže svojoj sestri u poslednjim pripremama pred izlazak iz rodne kuće, a Alo! pomno prati svaki detalj ispred vile Rodića.

Box: Image

U jednom trenutku stigli su i trubači, a verujemo da će atmosfera biti obećavajuća i da su svi željno čekali ovaj dan.

TITEL JE SPREMAN ZA SVADBU BOJANE I MIRKA Okićen svaki detalj vile Rodića, Nataša je prva stigla, a tu je i tast Bogdan sa konjima

Box: Video