Hrvatska pevačica Martina Vrbos jednom prilikom otkrila je kako je zarađivala dok je bila u Americi, te je iznenadila sve priznanjem.
Naime, Martina, koja se proslavila tokom učešća u rijaliti programu "Survivor" radila je u jednom striptiz klubu u Njujorku.
- Sećam se kada sam sa 18 godina krenula za Njujork, niti sam razmišljala gde ću, ni šta ću... Radila sam tada u striptiz klubu, ali ono, samo sa si**ma, imala sam tačku svoju. Gledala sam kako da zaradim, kako da snimim album, a u isto vreme sam završavala Ekonomski fakultet... - pričala je ona.

Inače, pevačica je dugo kuburila sa viškom kilograma, a svojevremeno je otkrila da je imala čak 120 kilograma nakon porođaja.
- Naglo sam se ugojila posle trudnoće, pošto nisam mogla da jedem šta sam htela dok sam bila u drugom stanju. Bila sam željna svega, pa je na mom meniju bila isključivo nezdrava hrana. Mahnito i histerično sam jela brzu hranu i pila gazirana pića u neograničenim količinama, a slatkiši su bili neizostavni. Čini mi se da sam preko noći dogurala do tih famoznih 120 kilograma - priznaje Martina i dodaje da joj je gojaznost izuzetno teško padala:

- Sporo sam se kretala, butine su mi se trljale jedna o drugu, a to je odvratan osećaj. Bila sam troma, sve mi je bilo teško da radim. Čula sam za autofagiju od prijatelja, koji je na tom režimu dosta smršao, a jeo je sve što je želeo. Odlučila sam i ja da probam. Svaki dan jedem šta hoću po šest sati, a 18 sati ne jedem. Prestanem da jedem u 16 časova, a počnem ujutru u 10. Prvih nekoliko dana mi je bilo katastrofa. Mislila sam da ću se srušiti od gladi. Ali sada mi je najnormalnije da ne jedem. I odlično se osećam, imam mnogo više energije - govorila je.
BONUS VIDEO
Komentari (0)