Nedavno je na društvenim mrežama isplivao snimak folkera Radiše Trajkovića Đanija koji je na jednom slavlju ispijao piće iz cipela zarad bakšiša, na šta je tada reagovala voditeljka Marijana Mićić.
Ona je žestoko osudila ovaj Đanijev postupak, nakon čega se oglasila i pevačeva supruga.
- Ovo je toliko odvratno da treba zakonom zabraniti snimak, a mušku prostitutku na kojoj se iživljavaju uhapsiti jer radi za pare - napisala je Marijana aludirajući na snimak koji kruži društvenim mrežama, a tada se oglasila se i Slađa Trajkovića.
- Ona je jedna fina dama i svako može da komentariše taj snimak kako želi. Nikoga nije ubio, oteo, prevario... Na snimku su njegovi prijatelji. Ovo se ne dešava svakog dana, nedelje ili meseca - rekla je Slađa.
"Ležala je i Madona, što ne bi Đani?"
Inače, na jednom nastupu Đani je ležao dok je pevao, Slađa to komentariše ovako:
- Ležala je i Madona, pa što ne bi Đani? Marijana Mićić je glumica, njoj to ne bi trebalo da bude čudno jer i glumci svašta rade - rekla je Slađa, a pričalo se i da će Đani tužiti voditeljku.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)