Magla bend ove večeri održao je koncert u Sava Centru, a imali su i nekoliko kolega koji su im bili gosti na sceni.

To su bile Dragana Mirković, Nataša Bekvalac, ali i Višnja Petrović, koja je na kratko porazgovarala sa nama i drugim novinarima.

Prvo je sumirala svoje utiske nakon koncerta, gde je zapevala duet koji ima sa Magla bendom.

- Bila sam mnogo uzbuđena i imala sam tremu, nisam želela da uprskam negde. Toliko smo se namučili oko ove pesme. Svidela mi se pre dve godine onako na prvo slušanje. Nazvao me je i rekao je da mu se sviđa, iako nije bila pisana za nas dvoje. Nešto je bilo i oko teksta. Nekad sam zbog spota dolazila i po tri puta iz Novog Sada. 

Otkrila je i da li je srela koleginice, koje su se smenjivale na bini.

- Srela sam ih da, sa Draganom sam malo više ćaskala, Nataša je žurila. Pohvalila sam joj haljinu i pitala je kako je.

S obzirom da se bliži Dan zaljubljenih, upitali smo Višnju kako će provesti ovaj praznik.

- Radim, volim da radim. Dobila sam putovanje na poklon. Hvala Bogu, pa sam sa čovekom koji razume moj posao. 

Nije mnogo želela da komentariše Milicu Todorović

Kratko se osvrnula se i na skandal Milice Todorović.

- Znam da se porodila, čestitala sam joj i odmah mi je odgovorila. Dok to ne bude sigurno, ne bih to komentarisala. Neka uživa u svojoj najlepšoj ulozi.

Za kraj, progovorila je i o svojim privatnim i poslovnim planovima.

 - Volela bih da snimim mnogo pesama, a od trudnoće ne bežim. Dobrodošla je kad god.

Alo/L.A.

BONUS VIDEO: