"TAČNO JE, NAIŠLO MI JE..." Prvo oglašavanje Đovanija Bajramovića nakon što je primljen u Urgentni centar, evo šta nam je rekao
Pevač Đovani Bajramović hospitalizovan je tokom noći nakon što je osetio da ne može da guta i imao je osećaj kao da mu je parče mesa zastalo u grlu.
Naime, Đovani se nakon ponoći javio u Urgentni centar, gde je detaljno pregledan , te je utvrđeno da nema nikakvog stranog tela, već da je reč o iritaciji sluzokože izazvanoj zalogajem hrane.
Stupili smo u kontakt sa pevačem koji nam je potvrdio ovu informaciju.
Printscreen/AmiGShow
Pogledaj galeriju
Foto: Društvene mreže
Pogledaj galeriju
Foto: TikTok
Pogledaj galeriju
Printscreen/AmiGShow
Pogledaj galeriju
Printscreen/AmiGShow
Pogledaj galeriju
Foto: Printskrin
Pogledaj galeriju
- Tačno je da sam se javio u Urgentni centar, naišlo mi je teško sinoć. Nakon pregleda sam pušten na kućno lečenje, bolje sam sada - rekao nam je Đovani koji nije želeo da otkriva više detalja.
Podsetimo, nakon pregleda mu je prepisana terapija i ubrzo je pušten kući, a kako se navodi, oseća se znatno bolje.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (1)
Niški milošević
02.11.2025 17:07
Lako je njoj do 20 do 30 muškaraca može da bira. Međutim i muškarci biraju pa su izabrali nešto drugo. 🪗🪗🪗🇷🇸☺️. ALI NA SREĆU BIĆE JOŠ BIRANA OD MNOGIH