UZNEMIRUJUĆE TVRDNJE Evo šta se desilo u mercedesu dok je Darko Lazić bio za volanom, a Kaća na mestu suvozača, udesu prethodilo ovo!
Darko i Katarina Lazić doživeli su saobraćajnu nezgodu u Beogradu kada je automobil pevača potpuno uništen, a u sudaru su učestvovala još dva vozila.
Samo nekoliko sati pre nesreće, Darko Lazić i njegova supruga Katarina viđeni su u društvu Katarinine sestre Tijane Matić, kao i Darkove bivše supruge Ane Sević i njenog muža Danijela.
Alo
Pogledaj galeriju
Foto: privatna arhiva
Pogledaj galeriju
Printscreen/AmiGShow
Pogledaj galeriju
Atmosfera je bila vesela, a u šali se pričalo kako bi Ana mogla biti kuma njihovom sledećem detetu.
Međutim, idila se ubrzo pretvorila u dramu. Kako nezvanično saznaju domaći mediji od izvora bliskih pevaču, Darko se posvađao sa suprugom, pa je dodao gas i u pokušaju da obiđe vozilo, svom silinom udario je u autobus, a zatim se od njega odbio i završio u bankini.
Po svemu sudeći, zbog velike brzine nije uspeo da zakoči već ga je udario otpozadi, ali i zbog stanja pijanstva u kom se nalazio.
Vatrogasci su morali da intervenišu kako bi ih izvukli iz vozila, ali su oboje sve vreme bili pri svesti.
Tužilac je odmah obavešten, a vozačima je naloženo vađenje krvi i urina radi analize. Lazić je tada prebačen na VMA, gde su mu sanirane povrede - na glavi ima čak 24 kopče, urađeni su mu CT i sve potrebne analize.
Katarina je završila u KBC "Zemun" zbog posekotina, bolova u glavi i povrede ruke.
Nakon ukazane pomoći, oboje su pušteni na kućno lečenje.
Alo/Telegraf
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)