"VELJKO IMA STRAŠAN BIZNIS" Ražnatović otišao na selo i bavi se svinjama, a sada je otkriveno sve o njegovoj zaradi
Nedavno su se pojavile informacije da Ceca Ražnatović zida kuću na Avali, a pevačica je navode demantovala i otkrila da pravi farmu prasića.
Sada se njen kolega iz Zvezda Granda, Milan Mitrović, dotakao te teme i pohvalio Cecinog sina Veljka Ražnatovića koji se godinama bavi ovim biznisom u Titelu.
- To je dobar biznis, i ja sam pričao o tom ulaganju pre nekoliko godina. Imao sam i poziv da učestvujem u tome, međutim, u Beogradu sam i tu nema mesta za farmu, tako da bi farma morala da bude u Vojvodini, ali nažalost odustao sam od tog projekta jer ne mogu da vodim računa. Tad još nismo imali stručne ljude koji bi se bavili time, ja nisam stručan, ali bih više bio investitor u taj posao - rekao je Milan, pa pomenuo Veljka i zaradu:
Alo
Pogledaj galeriju
Alo
Pogledaj galeriju
Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Foto: Alo ilustracija
Pogledaj galeriju
"To je strašan biznis koji donosi odličnu zaradu"
- Mislim da se Ceca neće baviti odgajanjem svinja, Veljko je stručan i mislim da oni već imaju jednu farmu. To je strašan biznis koji donosi odličnu zaradu, još ako su mangulice u pitanju, jer imaju zdrav holesterol možete da jedete koliko hoćete, nećete da se gojite - rekao je Milan Mitrović.
Alo/Blic
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)