Žika
Foto: Printscreen/Premijera Vikend Specijal

Žika Jakšić se danas prvi put pojavio u javnosti nakon višemesečne pauze usled zdravstvenih problema.

Odlučio je da se vrati poslu, te je došao na snimanje muzičkog takmičenja "Nikad nije kasno".

Sada je prvi put otkrio sve o bolesti, simptomima i oporavku. 

- Dobro sam, nadam se da sam uspeo da se rehabilitujem, mije 100 posto, ali možda nekih 85. Nekad mi u razgovoru zafali reč. Neko to ne primeti, ali ja imam traumu u glavi. Još traje oporavak - rekao je Žika, pa opisao kako je mu je pozlilo. 

"Drugog dana sam shvatio da ne mogu da pričam"  

- Ustao sam u tri ujutru, otišao pod tuš. Kad sam počeo da se brijem, levom rukom sam naneo penu, desnom uzeo brijač i osećao sam kao da nije moja ruka. Nisam mogao da se obrijem. Opsovao sam naglas, video da mi je palo lice i da pričao kao prijan. Obukao sam se, pozvao dečka koji radi u firmi, odvezao me u KBC Bežanijska kosa, a oni su me prebacili u bolnicu Sveti Sava gde sam bio šest dana. Kada su mi stavili anestezije i infuzije, osećao sam se sigurno. Drugog dana sam shvatio da ne mogu da pričam. Delovalo je kao da sam bio pijan. Bio sam uplašen - rekao je i dodao: 

- Verovatno se taj neki tromb zaglavio na mozgu. Bio sam u šok sobi, uzeli su mi telefon. Kad su mi vratili imao sam propuštenih poziva - rekao je Jakšić pred okupljenim medijima. 

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading