''AKO JESTE, SVAKA ČAST'' Darko Lazić prvi put o tvrdnjama Ace Lukasa da je bio intiman sa Anom Sević
Pevač Darko Lazić prvi put je progovorio o izjavi Ace Lukasa da je bio sa njegovom bivšom suprugom Anom Sević.
Otkrio je svoj stav i otklonio sve nedoumice koje su nastale nakon što je Lukas u svojoj knjizi izneo spornu tvrdnju.
- To što je Aca Lukas ispričao... Nikada u životu nisam pričao sa Lukasom o tome. Kao prvo, nisam taj tip muškarca koji će da pita nekog: "Je l' si ti bio s mojom ženom?" - izjavio je Darko.
Alo
Na pitanje voditelja šta se zaista dogodilo u bekstejdžu u jednom klubu u Budvi, gde su bili on, Ana i Aca, pevač je odgovorio:
- Samo jednom smo Ana i ja bili s njim u bekstejdžu kada je on pevao, i to je jedini put da smo bili. Ništa nije bilo, bila je sprdnja. Ne znam odakle ta priča, pogotovo što nisam takav čovek da se ponižavam i pitam: "Je l' si ti bio s mojom ženom?". Druže, ako si bio - svaka čast. Ne znam da li je bio, niti me zanima, nisam pitao ni Anu - rekao je za Skandal Darko Lazić.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)